Studio graficzne Kraków

kontakt@jwstudio.pl | 570 459 074

Na początku stycznia 2015 roku w naszym biurze pojawiał się kącik fotograficzny przygotowany specjalnie do fotografii produktowej. Czym byłoby studio graficzne bez możliwości sfotografowania i obróbki zdjęć?

Aparat, stół bezcieniowy, profesjonalne oświetlenie - już teraz mogą Państwa zamówić bezcieniowe fotografie produktowe (packshoty) do katalogów, stron i sklepów internetowych. Profesjonalne zdjęcie to dziś podstawa skutecznej reklamy. Dobrze sfotografowany produkt pozwala na ocenę wykonania bez konieczności "oglądania na żywo", świadczy o profesjonalizmie sprzedawcy i zachęca do kupna. W przypadku zlecenia nam składu katalogu lub stworzenia sklepu internetowego zdjęcia wykonamy i przygotujemy do publikacji w promocyjnej cenie.

 

O nas

 

 

 
 
Kompleksowe usługi graficzno-programistyczne
 
Terminowość
 
Przemyślany proces realizacji
 
Atrakcyjne ceny
 
Długoterminowe wsparcie
 

Wpadnij na kawę do naszego biura w Krakowie.
Tworzymy lokalnie, działamy globalnie, dla firm z Krakowa, całej Polski ale także Niemiec czy Belgii.

 

Zapraszamy!

 

tel: 570 459 074, email: kontakt@jwstudio.pl

Napisz lub zadzwoń

Omówimy Twoje oczekiwania i sporządzimy wycenę. Możemy zrobić to mailowo, telefonicznie lub w naszym biurze, z widokiem na krakowskie planty, przy ulicy Dunajewskiego 6.

Zachęcamy do kontaktu pod numerem 570 459 074 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy!